Učiliště „praskalo ve švech“!

Už od ranních hodin proudily davy zájemců o studium na Střední odborné učiliště Uherský Brod.  První dny otevřených dveří letošního školního roku byly mimořádně úspěšné a učiliště pod náporem návštěvníků doslova praskalo ve švech. Více než 400 potenciálních studentů a jejich rodičů si ve dnech 8. – 9.11.2019 prohlédlo prostředí školy. Naši průvodci ukázali zájemcům učebny teoretického vyučování, dílny odborného výcviku a podali jim podrobné informace o tom, v jakých oborech lze u nás získat kvalifikaci pro profesní kariéru a také možnosti uplatnění v praxi, či dalšího vzdělávání se.

Dalším atraktivním místem, které mohli návštěvníci shlédnou bylo  nově zbudované výcvikové centrum pro žáky oboru Chovatelství s překážkovou dráhou, skvěle vybavenými učebnami i odpočinkovou zónou. Vyvrcholením prohlídky se staly ukázky výcviku pejsků, které předváděli naši chovatelé.

Závěrem lze říci, že jsme školou otevřenou a jsme součástí života města i regionu. Spolupracujeme s řadou sociálních partnerů a žákům nabízíme kromě kvalitního vzdělání také řadu dalších příležitostí, jak projevit svůj potenciál. Naše vzdělávací nabídka je velmi široká a zkušený sbor plně odborně kvalifikovaných profesionálů je zárukou vysoké kvality výuky.

Burzy SŠ 2019