Školní akademie ke Dni učitelů

Den učitelů jsme si i letos připomněli školní akademií, která se konala ve společenské místnosti ve středu 28. 3. a opakování pro druhou skupinu žáků ve středu 4. 4. 2018. Kromě osobnosti Komenského jsme si zopakovali i významné mezníky naší historie, zejména vznik Československa v roce 1918. Vystoupení žáků obsahovala hru na harmoniku, zpěv i tanec. Ve videonahrávkách k žákům promluvili také bývalí úspěšní absolventi. Diváci byli seznámeni s úspěchy školy, např. 1. místem v krajském kole soutěže Enersol nebo získáním ceny Mosty  za vzdělávání žáků se zdravotním postižením. Se zájmem shlédli žáci ukázku výcviku psů, kterou předvedli  studenti našeho nového oboru chovatel. Závěr patřil tradičně vystoupení učitelů, kteří svými převleky nadchli  celé publikum.