Domov mládeže

Goalie Shirts Soccer Padded, Nike Padded Goalkeeper Pants Goalie Shirts Soccer Padded, Nike Padded Goalkeeper Pants, Man U Cotton-padded coat
Nike Trainer Huarache Mens, Mens Nike Trainer Huarache look at here

při Středním odborném učilišti Uherský Brod

Na Výsluní 813, 688 01  Uherský Brod

tel. 572 613 155,      email: dm@sou-ub.cz

Domov mládeže  s kapacitou 75 lůžek je součástí Středního odborného učiliště  Uh. Brod. Je řízen ředitelem  SOU, který  společně s vedoucím DM organizuje provoz DM.
Provoz DM se podřizuje provoznímu řádu, režimu dne a vnitřnímu řádu DM. Žáci se zapojují podle zájmu, přání, osobních předpokladů a potřeb do zájmové a vzdělávací činnosti - vycházky, exkurze, různé kurzy, besedy apod.
Pravidelně se pořádá soutěž ve střelbě ze vzduchovky, soutěž o „Nejsilnějšího žáka DM“ a  turnaj ve stolním tenise. Mezi ubytovanými si velkou oblibu získaly  diskotéky, utkání ve florbale a v odbíjené a mezi děvčaty ukázky vazačství a pletení košíků z proutí.
Další aktivity v rámci DM jsou návštěvy aquacentra Delfín, bruslení na zimním stadioně a filmová představení kina Máj.
Domov mládeže má vlastní třípodlažní budovu s posilovnou, hernou pro stolní tenis, venkovním hřištěm, zahradou a PC učebnou. Na každém poschodí DM je společenská místnost s televizorem (k zapůjčení video nebo DVD přehrávač) a kuchyňka se základním vybavením (lednice, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí).
V DM jsou 2 dvoulůžkové pokoje, 7 trojlůžkových pokojů, 11 čtyřlůžkových pokojů a jeden jednolůžkový, který je vyčleněn pro izolaci. Sociální  zařízení je společné na chodbě, pro každé patro zvlášť. Dívky mají své sociální zařízení v přízemí. Na pokoji má každý žák vlastní lůžko s úložným prostorem, noční stolek, skříň na oblečení a menší skříňku na školní potřeby. Na pokojích jsou stoly, židle a lampičky.
Na DM je WI-FI zařízení pro bezdrátové připojení k internetu.
Žáci se mohou přihlásit k ubytování na základě vyplněné přihlášky až do zaplnění ubytovací kapacity.